Gebze’nin de içinde bulunduğu, Bitinya bölgesinin bilinen en eski tarihi, MÖ XII. yüzyıla kadar dayanır. Asya ile Avrupa kıtaları arasındaki en önemli geçit yeri olan Kocaeli Yarımadası ya birçok ulusun yurdu ya da gelip geçtikleri, uygarlıklarından izler bıraktığı bir yer olmuştur. Bilinen ilk ulus göçünü de MÖ 12. yüzyılın başlarında Frigler yapmıştır. Boğaz yoluyla Yarımada’ya gelen Frigler, buradan Anadolu’ya dağılmışlardır.

Gebze Reklam bölgesinde kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz. Gebze Reklam sektörün en büyük firmaları bizi tercih ederek kaliteli iş anlayışımız en büyük referansımız olmuştur. Gebze Reklam Tabela ve bir çok ürün yelpazesiyle tüm reklam ihtiyaclarınıza anında çözüm sunar. Firmanızın A dan Z ye tüm İç ve Dış mekan Relam Tabela ihtiyaclarına uygun çözümler sunar. Bölgemizde reklam ceşitliliği farklı tasarım ve göze hoş gelen Reklam Tabela calışmalarının artması için standartın dışına cıkıyor her firmanın kendine ayit kurumsal kimliği olması için azami gayret gösteriyoruz. Gebze Reklam güven vermeyi politika edinmiştir

Nam lorem mauris, scelerisque nec iaculis id, dignissim a tortor. Quisque in arcu in tellus facilisis venenatis vitae finibus tortor. Nullam vestibulum venenatis auctor. Suspendisse potenti. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Quisque id consequat tortor. Sed et commodo diam. Curabitur bibendum nunc ut finibus tempus. Aenean eu dui sed eros maximus vulputate. Praesent vitae ullamcorper nibh. Donec bibendum, odio ut aliquam faucibus, ipsum felis blandit dolor, in dignissim.

Praesent posuere ante

Ut vitae lobortis magna, id viverra orci. In eget scelerisque nibh, nec suscipit lacus. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aliquam pulvinar ipsum augue, tempor luctus felis malesuada venenatis. Vestibulum sit amet imperdiet risus. Etiam eget vehicula metus, ac vehicula libero. Aliquam et viverra urna. Vivamus elementum porta lectus.