Pendik Reklam Ajansı olarak merkez ofisimizin bulunduğu Pendik ve civar ilçeleri Tuzla, Kartal, Sultanbeyli, Maltepe, Ümraniye, Ataşehir, Beykoz, Üsküdar, Kadıköy reklam ajansı hizmetleri bire bir görüşmeler ile verilebilmektedir. Aynı zamanda İstanbul Avrupa Yakası ilçeleri olan Fatih, Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Bakırköy, Sarıyer reklam ajansı hizmetleri de ister bire bir görüşmeler istenirse Skype üzerinden online video toplantıları ile yapılabilmektedir.

Türkiye’nin her yerinden farklı sektörlerde müşterilerine hizmet veren Hexagon Design Pendik Reklam Ajansı seçeneklerinde güçlü ekip altyapısı ve bilimsel yaklaşımları ile ön plana çıkmaktadır. Klasik bir reklamcılık anlayışından farklı olarak çalıştığı firma ya da markalarına vizyon katmayı ve genel pazarlama stratejileri oluşturmayı hedeflemektedir. Bu sebeple müşterileri ile bir alıcı-satıcı anlayışından öte Proje Çözüm Ortağı mantığı ile çalışmakta ve yaptığı işi doğrudan bir parçası olarak görmektedir. Dijitalleşme konusunda uzmanlığıyla öne çıkan firma müşterilerin kendisinden taleplerinin ötesinde onlara olması gerekeni bir proje olarak sunar. Bu açıdan özellikle merkez ofis ve civardaki firmalardan sürekli bire bir görüşme halinde olmak isteyenler için iyi bir Pendik Reklam Ajansı tercihi olacaktır.

Pendik Reklam Ajansları açısından klasik anlamda zengin diyebilsek de, buna karşın dijital anlamda aynı şeyi söylememiz daha zordur. Bu yönüyle Hexagon bölge için önemli bir destekleyici motivasyon kaynağı olabilmektedir. Müşteriler ile oluşturulan sıkı bağlar ve müşterilere premium seviyede hizmet verilmesinden dolayı çalışmalar genelde uzun süreli olmaktadır.

İstanbul’da reklam sektörünün daha çok Avrupa Yakasında kümelendiği bilinmektedir. Bu bağlamda Anadolu Yakasında ve Pendik’te alternatif bir nokta olmak çabalarımız içindedir. Her ne kadar yaptığımız iş ve yeni çağın bize sunduğu kullandığımız araçlar itibariyle Dünya’nın her bölgesiyle anında toplantı imkanına sahip olabilsek de insanımızın yüz yüze görüşme isteği her zaman saklıdır. Bu anlamda Hexagon Reklam Ajansı olarak bölgemizdeki müşterilerimizle daima iletişim halinde ve ofisimizde toplantılar halinde projelerimizi sürdürmekteyiz.

Pendik Reklam Ajansı

Dünya’nın ya da Türkiye’nin neresinde olursanız olun Hexagon siz değerli müşterilerine hizmet verme kabiliyetine sahiptir. Fakat Pendik veya civarı bölgede iseniz, hemen gidip sıcak bir çaylarını içeceğiniz ve kendi ofisinizdeki rahatlığı hissedeceğiniz bir çözüm ortağı arıyorsanız Pendik Reklam Ajansı Hexagon Design olarak sizi ağırlamaktan onur duyacağız.