REKLAM ÜRÜNLERİ

REKLAM ÜRÜNLERİ

Reklam ürünlerinde kullanılan kartvizit, broşür, afiş, eb sitesi gibi uygun fiyata ve hayalinizdeki tasarımlarla buluşturan greni reklam ajansı kreatif düşünebilen üstün hizmet kadrosuyla müşteri memnuniyetini en üstte tutan bir reklam ajansıdır. Sunmuş olduğunuz hizmet ürünleriniz için ihtiyacınız olan tüm ürünlerin tasarımı ve basımı titizlikle incelenerek sürdürülmektedir. Kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz tasarımlar dilediğiniz şekilde yapılmaktadır.

Çoğu sunulan iş için müşteri farklı ajanslarla çalışıyor, bu da işletmeler için ekstra iş yükü ve yeni maliyetler ortaya koyuyor. Sunulan iş, ajans tercihlerini yaparken, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri tek bir ajanstan bulamadıkları için pek çok farklı ajans ile aynı anda çalışma yoluna gidiyorlar. Örneğin, kartvizit ürününü bir ajanstan uygun fiyatlı olarak bulabilirken, broşür aynı ajansta uygun fiyatlara bulamıyor ya da aynı ajansın ürününü hiç basmıyor. Bu durum da yeni maliyetlere ve iş yüklerine neden oluyor.

Grani ajans olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmet içinde bir çok reklam ürünleri girmektedir. isterseniz web üzerinde isterseniz basım alanında bir çok hizmet vermekteyiz. web tasarımı ve web sitesinin yönetimini verebileceğiniz, dilediğiniz doğrultuda kartvizit, afiş, branda tasarımları ile büyük bir reklam ürün yelpazesi vardır. tek yapmanız gereken iletişim adreslerimizden bize ulaşmaktır. aktif olarak ve müşteri memnuniyetini önde tutan grani ajans olarak hayallerinizi somut hale getiriyoruz.

Bu kısımda da greni reklam ajansı devreye giriyor birçok matbaa ve hizmeti en uygun fiyata sizin için bir araya getiriyor ve uygun fiyatlı en iyi tasarımlarla siz müşterilerimizi buluşturuyoruz. Tasarım alanında sizleri memnun bırakacak farklı düşünebilen genç dinamik çalışma kadrosuyla en güzel ve farklı tasarımlar siz müşterilerimiz için sunulmaktadır. reklam kavramı sadece basım yayın kanallarıyla değil her alanda sizlerle beraber olan bir kavramdır. stışında olduğunuz ürünlerin servis edildiği araç gereçler kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. bunu en iyi şekilde yansıtmakta bize yani greni reklam ajansına düşmektedir. Birçok sunulan işin tasarım ürünlerinde bulunmaktayız bunlardan birkaçı;

Reklam ürünleri

greni reklam ajansı olarak birçok restoran ve kafeye özel tasarımlarda bulunduk bunlar;

-kartvizit

-broşür

-branda

-afiş

gibi reklam alanında görebileceğimiz ürünler olmaktadır. En çok istenen içerik ise kartvizit tasarımıdır. greni reklam ajansı olarak başarılı kadromuz ile müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmaktayız.

Sizde kendi sunduğunuz iş için yaptırmak istediğiniz tasarımları bize iletişim adreslerinden ulaşarak bahsedebilirsiniz. Greni ajans olarak hayallerinizi gerçeğe çevirelim

GET DISCOUNTS EVERYDAY TO YOUR EMAIL

FOLLOW US IN OUR SOCIAL NETWORKS