RESTORAN ÜRÜNLERİ

MENÜ, ISLAK MENDİL, PEÇETE

Restoran ve Cafe Baskı Ürünleri 

Restoran ve cafeler de kullanılan servis araç gereçlerini uygun fiyata ve hayalinizdeki tasarımlarla buluşturan greni reklam ajansı kreatif düşünebilen üstün hizmet kadrosuyla müşteri memnuniyetini en üstte tutan bir reklam ajansıdır. Satışında bulunduğunuz restoran ve cafe ürünleriniz için ihtiyacınız olan tüm ürünlerin tasarımı ve basımı titizlikle incelenerek sürdürülmektedir. Kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz tasarımlar dilediğiniz şekilde yapılmaktadır. 

Çoğu restoran ve cafe baskı işleri için farklı ajanslarla çalışıyor, bu da işletmeler için ekstra iş yükü ve yeni maliyetler ortaya koyuyor. Restoranlar ajans tercihlerini yaparken, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri tek bir ajanstan bulamadıkları için pek çok farklı ajans ile aynı anda çalışma yoluna gidiyorlar. Örneğin, amerikan servis ürününü bir ajanstan uygun fiyatlı olarak bulabilirken, baskılı stick şeker ürününü aynı ajansta uygun fiyatlara bulamıyor ya da aynı ajansın ürününü hiç basmıyor. Bu durum da yeni maliyetlere ve iş yüklerine neden oluyor. 

Bu kısımda da greni reklam ajansı devreye giriyor birçok matbaa ve hizmeti en uygun fiyata sizin için bir araya getiriyor ve uygun fiyatlı en iyi tasarımlarla siz müşterilerimizi buluşturuyoruz. Tasarım alanında sizleri memnun bırakacak farklı düşünebilen genç dinamik çalışma kadrosuyla en güzel ve farklı tasarımlar siz müşterilerimiz için sunulmaktadır. reklam kavramı sadece basım yayın kanallarıyla değil her alanda sizlerle beraber olan bir kavramdır. stışında olduğunuz ürünlerin servis edildiği araç gereçler kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. bunu en iyi şekilde yansıtmakta bize yani greni reklam ajansına düşmektedir. Birçok restoran ve cafe tasarım  ürünlerinde bulunmaktayız bunlardan birkaçı; 

RESTORAN ÜRÜNLERİ 

greni reklam ajansı olarak birçok restoran ve kafeye özel tasarımlarda bulunduk bunlar; 

-menü 

-ıslak mendil 

-peçete 

-karton çanta 

-amerikan servis 

-magnet 

-broşür 

-yiyecek kutuları 

gibi restoranlarda görebileceğimiz ürünler olmaktadır. En çok istenen içerik ise menü tasarımıdır. greni reklam ajansı olarak başarılı kadromuz ile müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmaktayız. 

Sizde kendi restoran ve cafeleriniz  için yaptırmak istediğiniz tasarımları bize iletişim adreslerinden ulaşarak bahsedebilirsiniz. Greni ajans olarak hayallerinizi gerçeğe çevirelim 

 

GET DISCOUNTS EVERYDAY TO YOUR EMAIL

FOLLOW US IN OUR SOCIAL NETWORKS